MHP Trabzon adayından Sinan Ateş yorumu: İki bebesi var, susuyoruz

MHP Trabzon Milletvekili Adayı Bekir Sıtkı Tarım, Ankara’da suikastla öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’e ilişkin konuştu.

61Saat.com’a açıklamalar yapan Tarım, Sinan Ateş cinayetinin seçimlerde kendilerine oy kaybettirmeyeceğini savundu ve konuya ilişkin şunları söyledi: “Ülkücü hareketin içinde olan insanlar, yapılan bir hamlenin, içinde yaşadığımız bir hamlenin, genel başkanımız tarafından piyasaya sunulduğu zaman bunun ‘Devlet Bahçeli burada yapmışsa doğru yapmıştır’ anlayışına herkesin gelmesi lazım.

Sinan Ateş meselesine fazla değinmeden geçeceğim. Sinan Ateş’e sahip çıksaydık. Söylenecek şeyleri buradan söylemek istemiyorum. Sahip çıkıldı, söylenecek şeyleri herkes gördü. Sinan Ateş’in ülkücü hareketin içinde bulunduğu zaman içinde, samimi olarak bulunduğu zaman içinde kendisine genel başkanımız tarafından gösterilmiş bir ahde vefa vardır. Ama ondan sonraki süreçte ne yapmış olduğu, kimlerle birlikte olduğunu bildiğinden frene basmıştır genel başkanımız. İki tane bebesi ve eşi vardır, onların rencide olmaması için genel başkanımız nezaketinden dolayı yapmış olduğu bir mücadele vardır. Genel başkanım mecbur kalırsa, ‘konuşurum’ derse konuşacağı çok şey vardır.

15 Temmuz’da her yere operasyon yapılmıştır. Ak Parti’ye, CHP’ye, İyi Parti’ye, Milliyetçi Hareket Partisi’ne de operasyon yapılmıştır…” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir