İş insanı Nevzat Aydın Altın Top ödül töreninde Messi için 300 bin TL harcadı

Messi hayranı ünlü iş insanı Nevzat Aydın, Paris’te yapılan Ballon d’Or (Altın Top) ödül törenine girmek için araya hatırı sayılır kişileri soktu, 300 bin liraya bilet aldı, Messi’yi gördü.

Ünlü iş insanı Aydın, Messi ile fotoğraf çektirmeyi unutmadı.

Oscar töreni, Dünya Şampiyonası, Şampiyonlar ligi ve NBA final maçları gibi gibi dünyanın en önemli etkinliklerini yerinde izleyen Nevzat Aydın bu kez Paris’te yapılan Ballon d’Or (Altın Top) ödül törenindeydi.
Messi hayranı olan Nevzat Aydın, tören girişinin önündeki panonun önünde fotoğraf çektirip, “Ballon d’Or’u Messi almazsa yakarım” burayı şeklinde esprili bir paylaşım yaptı.

Günaydın gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Nevzat Aydın’ın hatırı sayılı kişileri araya sokarak Altın top ödül törenine bilet almayı başardığını yazdı.

Yemeksepeti’nin kurucusu ve eski sahibi Nevzat Aydın, 10 bin Euro (yaklaşık 300 bin lira) ödeyerek bilet almış ve törene gidebilmiş.

Bir dönem Trabzonspor’da da yöneticilik yapan Nevzat Aydın, geçen yıl PSG’nin bir maçına gitmiş ve Messi ile ellerine aldıkları Trabzonspor forması ile resim çektirmişlerdi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir